-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Chili Chardonnay | Wit 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €9,98 voor 2 stuks€19,96 Per stuk€4,99€9,98€6,66/l Je bespaart €9,98 op 2 stuks
-33% Bewaar DelhaizeTot wo 21/10 Chili Carmen Gran Reserva Cabernet Fran | Rood 2+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €29,98 voor 3 stuks€44,97 Per stuk€9,99€14,99€13,32/l Je bespaart €14,99 op 3 stuks
-33% Bewaar DelhaizeTot wo 21/10 Chili Carmen Gran Reserva Carignan | Rood 2+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €29,98 voor 3 stuks€44,97 Per stuk€9,99€14,99€13,32/l Je bespaart €14,99 op 3 stuks
Geen afbeelding -33% Bewaar DelhaizeTot wo 21/10 Chili Frida Kahlo Reserve Cm | Rood 2+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €16,98 voor 3 stuks€25,47 Per stuk€5,66€8,49€7,55/l Je bespaart €8,49 op 3 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Caliterra Reserva Carmenere Rood 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Casa Solis Carmenere Rood 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Casa Solis Chardonnay Wit 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 La Piqueta Reserva Cabernet Sauvignon Rood 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Pico Andino Carmenere Rood 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Pico Andino Chardonnay 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Pico Andino Chardonnay Wit 3L Chili -10% voor 24 Je betaalt €258,98 voor 24 stuks€287,76 Per stuk€10,79€11,99€3,60/l Je bespaart €28,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Pico Andino Merlot Rood 3L Chili -10% voor 24 Je betaalt €258,98 voor 24 stuks€287,76 Per stuk€10,79€11,99€3,60/l Je bespaart €28,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Pico Andino Sauvignon Blanc 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Santa Helena Chardonnay Wit 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€5,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Santa Rita 120 Reserva Especial Chardonnay 375 ml Chili -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€9,57/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Santa Rita 120 Reserva Especial Rosé 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Santa Rita 120 Reserva Especial Sauvignon Blanc Wit 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Talamanca Carménère Rood 37,5 cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€9,57/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Talamanca Carménère Rood 75 cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Talamanca Chardonnay Wit 37.5 cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€9,57/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Talamanca Chile Chardonnay Wit 75cl Chili -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks