Boni Selection in promotie

Alle 23 actuele promoties op Boni Selection van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

23 promoties

BONI Noedels Volkoren 2x150g -50%
ColruytTot za 24/10

BONI Noedels Volkoren 2x150g

Boni Selection
-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€1,49
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,74€1,49€4,93/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Boni Selection Kip zoetzuur 500g -50%
OKayTot di 6/10

Boni Selection Kip zoetzuur 500g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€8,00/kg
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Boni Selection Animali 500g -33%
OKayTot za 10/10

Boni Selection Animali 500g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,10
voor 3 stuks€7,65
Per stuk€1,70€2,55€3,40/kg
Je bespaart €2,55 op 3 stuks
BONI Hagelslag Premium Puur 350g -25%
ColruytTot di 6/10

BONI Hagelslag Premium Puur 350g

Boni Selection
-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€12,83/kg
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
BONI honingkoek 500g -25%
ColruytTot di 6/10

BONI honingkoek 500g

Boni Selection
-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,47
voor 2 stuks€3,30
Per stuk€1,24€1,65€2,48/kg
Je bespaart €0,83 op 2 stuks
Boni Selection Gazpacho 1L -25%
OKayTot di 6/10

Boni Selection Gazpacho 1L

-25% vanaf 1 stmet Xtra
Je betaalt
€1,64
voor 1 stuk€2,19
Per liter€1,64€2,19
Je bespaart €0,55
Boni Selection Vaatwascapsules AIO 50st -25%
OKayTot zo 1/11

Boni Selection Vaatwascapsules AIO 50st

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€11,71
voor 100 stuks (2 × 50)€15,62
Per stuk€0,12€0,16
Je bespaart €3,91 op 100 stuks
BONI Vaatwascapsules AIO 50st -25%
ColruytTot zo 1/11

BONI Vaatwascapsules AIO 50st

Boni Selection
-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€11,71
voor 100 stuks (2 × 50)€15,62
Per stuk€0,12€0,16
Je bespaart €3,91 op 100 stuks
BONI zoetstof tabletten 500st -25%
ColruytTot di 6/10

BONI zoetstof tabletten 500st

Boni Selection
-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,74
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,87€2,49
Je bespaart €1,24 op 2 stuks
BONI kokosmelk blik 400ml -20%
ColruytTot di 6/10

BONI kokosmelk blik 400ml

Boni Selection
-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€1,58
voor 2 stuks€1,98
Per stuk€0,79€0,99€1,98/l
Je bespaart €0,40 op 2 stuks
Boni Selection Babyspinazie 200g -20%
OKayTot di 6/10

Boni Selection Babyspinazie 200g

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,86
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,43€1,79€7,15/kg
Je bespaart €0,72 op 2 stuks
Boni Selection spinaziepuree 500g -20%
OKayTot di 6/10

Boni Selection spinaziepuree 500g

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,00
voor 2 stuks€7,50
Per stuk€3,00€3,75€6,00/kg
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
BONI katbakvulling lavendel doos 6L -17%
ColruytTot di 6/10

BONI katbakvulling lavendel doos 6L

Boni Selection
5+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€15,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€2,50€3,00€0,42/l
Je bespaart €3,00 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Boni Selection in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Boni Selection deze week?

Er zijn 23 actuele promoties op Boni Selection, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Boni Selection?

Colruyt, met 13 promoties, gevolgd door OKay (10).

Wat is de grootste korting op Boni Selection?

-50% op Boni Selection BONI Noedels Volkoren 2x150g bij Colruyt, geldig tot 24/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Boni Selection?

% korting: 22 van de 23 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.