-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Bonen | Red | Chili 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €3,55 voor 2 stuks€7,10 Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg Je bespaart €3,55 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Bonen | Reuze 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €2,05 voor 2 stuks€4,10 Per stuk€1,02€2,05€4,00/kg Je bespaart €2,05 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Bonen | Rode Kidney 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €2,35 voor 2 stuks€4,70 Per stuk€1,18€2,35€4,72/kg Je bespaart €2,35 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Champignons | Parijs | Mini 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €4,95 voor 2 stuks€9,90 Per stuk€2,48€4,95€10,78/kg Je bespaart €4,95 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Doperwten | Extra fijn 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €2,15 voor 2 stuks€4,30 Per stuk€1,07€2,15€3,82/kg Je bespaart €2,15 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Doperwten-Wortelen | Zeer fijn 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €4,15 voor 2 stuks€8,30 Per stuk€2,08€4,15€3,92/kg Je bespaart €4,15 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Doperwtjes-Wortelen | Zeer fijn 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €2,15 voor 2 stuks€4,30 Per stuk€1,07€2,15€4,04/kg Je bespaart €2,15 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Erwten | Kikker | Mediterrane 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €3,55 voor 2 stuks€7,10 Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg Je bespaart €3,55 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Groene bonen | Zeer fijn | Blik 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €3,25 voor 2 stuks€6,50 Per stuk€1,62€3,25€3,68/kg Je bespaart €3,25 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Groenten | Macédoine | Blik 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €2,45 voor 2 stuks€4,90 Per stuk€1,23€2,45€4,64/kg Je bespaart €2,45 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Kikkererwten 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€1,25€2,49€4,03/kg Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Bonduelle kikkererwten blik 310g -50% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €2,45 voor 2 stuks€4,90 Per stuk€1,23€2,45€3,97/kg Je bespaart €2,45 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Linzen 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €2,35 voor 2 stuks€4,70 Per stuk€1,18€2,35€3,81/kg Je bespaart €2,35 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Linzen | Curry 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €3,55 voor 2 stuks€7,10 Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg Je bespaart €3,55 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Mais | Bonen | Paprika 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €3,25 voor 2 stuks€6,50 Per stuk€1,62€3,25€5,40/kg Je bespaart €3,25 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Maïs | Zacht | Crispy | Blik 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €1,99 voor 2 stuks€3,98 Per stuk€0,99€1,99€3,47/kg Je bespaart €1,99 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Bonduelle Mexicana | Mix 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €2,49 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€1,25€2,49€3,13/kg Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Bonduelle – Linzen, maïs, zwarte bonen, kidneybonen, erwten, erwten en wortelen, sperziebonen, groentemacedoine, ratatouille, champignons of kikkererwten 1+1 gratis naar keuze Je betaalt vanaf€1,99 voor 2 stuks Per stuk€0,99 Je bespaart €1,99 op 2 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Bonduelle: Rode Kidneybonen blik, kikkererwten blik en 7 andere 1+1 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€1,95 voor 2 stuks Per stuk€0,97 Je bespaart €1,95 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 groenteconserrven Doperwtjes & Worteltjes 610g blik Bonduelle 1+1 gratis Je betaalt €3,95 voor 2 stuks€7,90 Per stuk€1,98€3,95€3,25/kg Je bespaart €3,95 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Bonduelle Groenteconserven 1+1 gratis +9 varianten groenteconserven Crispy Maïs 300g blik€0,97groenteconserven Doperwtjes & Worteltjes 350g blik€1,04groenteconserven Doperwtjes 320g blik€1,05groenteconserven Franse sperzieboontjes 400g blik€0,99groenteconserven Kikkererwten 310g blik€1,23groenteconserven Linzen 310g blik€1,15groenteconserven Macédoine de Légumes 400g blik€1,18groenteconserven Reuzenbonen 255g blik€1,02groenteconserven Rode kidneybonen 310g blik€1,15groenteconserven Zwarte bonen 400g blik€1,08 Je betaalt vanaf€1,95 voor 2 stuks Per stuk€0,97vanaf €2,48/kg Je bespaart €1,95 op 2 stuks