-25% Bewaar AldiLaatste dag BECEL Bakken en braden (2 x 500 g) 2e aan -50% Je betaalt €4,72 voor 2 stuks€6,30 Per stuk€2,36€3,15€4,72/kg Je bespaart €1,58 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Bakken en Braden 250g Becel 2e aan -50% Je betaalt €2,98 voor 2 stuks€3,98 Per stuk€1,49€1,99€5,96/kg Je bespaart €1,00 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Bakken en Braden 500g | Omega 3 Becel 2e aan -50% Je betaalt €4,72 voor 2 stuks€6,30 Per stuk€2,36€3,15€4,72/kg Je bespaart €1,58 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Becel bakken en braden Omega 3 250g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €2,98 voor 2 stuks€3,98 Per stuk€1,49€1,99€5,96/kg Je bespaart €1,00 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Becel Bakken en Braden Oméga 3 500g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €4,71 voor 2 stuks€6,28 Per stuk€2,35€3,14€4,70/kg Je bespaart €1,57 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 BECEL chocopasta hazelnoot 350g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €5,83 voor 2 stuks€7,78 Per stuk€2,92€3,89€8,34/kg Je bespaart €1,95 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Becel chocopasta hazelnoot 350g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €5,83 voor 2 stuks€7,78 Per stuk€2,92€3,89€8,34/kg Je bespaart €1,95 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Becel margarine bakken&braden vl. 500ml -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €4,19 voor 2 stuks€5,58 Per stuk€2,09€2,79€4,18/l Je bespaart €1,39 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Becel Melange Wrapper Alu 250g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €4,19 voor 2 stuks€5,58 Per stuk€2,09€2,79€8,36/kg Je bespaart €1,39 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Becel Original 250g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €2,69 voor 2 stuks€3,58 Per stuk€1,34€1,79€5,36/kg Je bespaart €0,89 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Becel – Margarine 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€2,69 voor 2 stuks Per stuk€1,34 Je bespaart €0,90 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Becel: Bakken en Braden Oméga 3, Original en 4 andere -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€2,69 voor 2 stuks Per stuk€1,34 Je bespaart €0,90 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Hazelnootpasta 350g Becel 2e aan -50% Je betaalt €5,83 voor 2 stuks€7,78 Per stuk€2,92€3,89€8,34/kg Je bespaart €1,95 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Light 250g | Omega 3 | Smeren Becel 2e aan -50% Je betaalt €3,13 voor 2 stuks€4,18 Per stuk€1,57€2,09€6,28/kg Je bespaart €1,05 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Light 500g | Omega 3 | Smeren Becel 2e aan -50% Je betaalt €4,72 voor 2 stuks€6,30 Per stuk€2,36€3,15€4,72/kg Je bespaart €1,58 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 met Roomboter 2e aan -50% +1 variant met Roomboter 225 g€2,17met Roomboter 250 g€2,09 Je betaalt vanaf€4,19 voor 2 stuks Per stuk€2,09vanaf €8,36/kg Je bespaart €1,40 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Original 250g | Omega 3 | Smeren Becel 2e aan -50% Je betaalt €2,69 voor 2 stuks€3,58 Per stuk€1,34€1,79€5,36/kg Je bespaart €0,89 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Original 500g | Omega 3 | Smeren Becel 2e aan -50% Je betaalt €4,79 voor 2 stuks€6,38 Per stuk€2,39€3,19€4,78/kg Je bespaart €1,59 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Original 500ml | Bakken en Braden | Omega 3 Becel 2e aan -50% Je betaalt €4,19 voor 2 stuks€5,58 Per stuk€2,09€2,79€4,18/l Je bespaart €1,39 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Romig 225g | Omega 3 | Smeren Becel 2e aan -50% Je betaalt €3,74 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€1,87€2,49€8,31/kg Je bespaart €1,24 op 2 stuks