Becel in promotie

Alle 20 actuele promoties op Becel van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

20 promoties

BECEL Bakken en braden (2 x 500 g) -25%
AldiLaatste dag

BECEL Bakken en braden (2 x 500 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€4,72
voor 2 stuks€6,30
Per stuk€2,36€3,15€4,72/kg
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
Bakken en Braden 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Bakken en Braden 250g

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€5,96/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Bakken en Braden 500g | Omega 3 -25%
CarrefourTot ma 5/10

Bakken en Braden 500g | Omega 3

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€4,72
voor 2 stuks€6,30
Per stuk€2,36€3,15€4,72/kg
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
Becel bakken en braden Omega 3 250g -25%
OKayTot di 6/10

Becel bakken en braden Omega 3 250g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€5,96/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Becel Bakken en Braden Oméga 3 500g -25%
OKayTot di 6/10

Becel Bakken en Braden Oméga 3 500g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,71
voor 2 stuks€6,28
Per stuk€2,35€3,14€4,70/kg
Je bespaart €1,57 op 2 stuks
BECEL chocopasta hazelnoot 350g -25%
ColruytTot di 6/10

BECEL chocopasta hazelnoot 350g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€8,34/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
Becel chocopasta hazelnoot 350g -25%
OKayTot di 6/10

Becel chocopasta hazelnoot 350g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€8,34/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
Becel margarine bakken&braden vl. 500ml -25%
OKayTot di 6/10

Becel margarine bakken&braden vl. 500ml

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€2,09€2,79€4,18/l
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
Becel Melange Wrapper Alu 250g -25%
OKayTot di 6/10

Becel Melange Wrapper Alu 250g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€2,09€2,79€8,36/kg
Je bespaart €1,39 op 2 stuks
Becel Original 250g -25%
OKayTot di 6/10

Becel Original 250g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,34€1,79€5,36/kg
Je bespaart €0,89 op 2 stuks
Becel – Margarine -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Becel – Margarine

2e aan -50% naar keuze
Je betaalt
vanaf€2,69
voor 2 stuks
Per stuk€1,34
Je bespaart €0,90 op 2 stuks
Hazelnootpasta 350g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Hazelnootpasta 350g

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€8,34/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
Light 250g | Omega 3 | Smeren -25%
CarrefourTot ma 5/10

Light 250g | Omega 3 | Smeren

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€3,13
voor 2 stuks€4,18
Per stuk€1,57€2,09€6,28/kg
Je bespaart €1,05 op 2 stuks
Light 500g | Omega 3 | Smeren -25%
CarrefourTot ma 5/10

Light 500g | Omega 3 | Smeren

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€4,72
voor 2 stuks€6,30
Per stuk€2,36€3,15€4,72/kg
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
met Roomboter -25%
CarrefourTot ma 5/10

met Roomboter

2e aan -50%
+1 variant
Je betaalt
vanaf€4,19
voor 2 stuks
Per stuk€2,09vanaf €8,36/kg
Je bespaart €1,40 op 2 stuks
Original 250g | Omega 3 | Smeren -25%
CarrefourTot ma 5/10

Original 250g | Omega 3 | Smeren

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,34€1,79€5,36/kg
Je bespaart €0,89 op 2 stuks
Original 500g | Omega 3 | Smeren -25%
CarrefourTot ma 5/10

Original 500g | Omega 3 | Smeren

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€4,78/kg
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
Romig 225g | Omega 3 | Smeren -25%
CarrefourTot ma 5/10

Romig 225g | Omega 3 | Smeren

Becel
2e aan -50%
Je betaalt
€3,74
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,87€2,49€8,31/kg
Je bespaart €1,24 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Becel in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Becel deze week?

Er zijn 20 actuele promoties op Becel, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Becel?

Carrefour, met 10 promoties, gevolgd door OKay (6) en Colruyt (2).

Wat is de grootste korting op Becel?

-25% op BECEL Bakken en braden (2 x 500 g) bij Aldi, geldig tot 1/10.

Welke promoties op Becel lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: BECEL Bakken en braden (2 x 500 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Becel?

2e aan korting: 12 van de 20 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.