Aviko in promotie

Alle 22 actuele promoties op Aviko op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

22 promoties

Aviko Aardappel dobbelsteentjes -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappel dobbelsteentjes

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,09
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€1,54€3,09€2,05/kg
Je bespaart €3,09 op 2 stuks
Aviko Aardappelkroketjes -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappelkroketjes

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€1,79€3,59€2,39/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Aviko Aardappelpuree -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappelpuree

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€2,53/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Aviko Aardappelschotel Griekse stijl -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappelschotel Griekse stijl

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€1,65€3,29€3,67/kg
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Aviko Aardappelschotel Hollandse stijl -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappelschotel Hollandse stijl

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€1,65€3,29€3,67/kg
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Aviko Aardappelschotel Zwitserse stijl -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Aardappelschotel Zwitserse stijl

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€1,65€3,29€3,67/kg
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Aviko Churros -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Churros

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€1,79€3,59€5,97/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Aviko Lachebekjes -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Lachebekjes

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,39
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€1,70€3,39€3,78/kg
Je bespaart €3,39 op 2 stuks
Aviko Mini aardappel kroketjes -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Mini aardappel kroketjes

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€3,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Aviko Oma's smulfriet -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Oma's smulfriet

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,39
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€1,70€3,39€2,27/kg
Je bespaart €3,39 op 2 stuks
Aviko Pom' Duchesse -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Pom' Duchesse

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€2,33/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Aviko Rösti mini -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Rösti mini

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€4,17/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Aviko Rösti rondjes bacon & ui -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Rösti rondjes bacon & ui

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,89
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€1,95€3,89€4,33/kg
Je bespaart €3,89 op 2 stuks
Aviko Rösti rondjes naturel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Rösti rondjes naturel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€2,33/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Aviko Supercrunch airfryer pommes frites -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Supercrunch airfryer pommes frites

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€2,33/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Aviko Supercrunch originals Franse friet -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Supercrunch originals Franse friet

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Aviko Supercrunch oven pommes frites -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Supercrunch oven pommes frites

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€2,33/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Aviko Vlaamse friet -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Vlaamse friet

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€2,33/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Aviko Zoete aardappel blokjes -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Zoete aardappel blokjes

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€4,53/kg
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Aviko Zoete aardappel friet -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Zoete aardappel friet

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€4,44/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Aviko in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Aviko deze week?

Er zijn 22 actuele promoties op Aviko (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Aviko?

-50% op Aviko Aardappel dobbelsteentjes bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Aviko?

Gratis erbij: 22 van de 22 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.