-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 19 Crimes Red Wine Rode Wijn Australië -10% voor 24 Je betaalt €215,78 voor 24 stuks€239,76 Per stuk€8,99€9,99€11,99/l Je bespaart €23,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 19 Crimes The Uprising Rood 75cl Australië -10% voor 24 Je betaalt €258,98 voor 24 stuks€287,76 Per stuk€10,79€11,99€14,39/l Je bespaart €28,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Classic Jacob's Creek Chardonnay Wit 75cl Australië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 De Bortoli The Astronomer Chardonnay 750 ml Australië -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Ellis Cooper Shiraz Rood 75cl Australië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 House of The Dragon Shiraz Cabernet Rood 75cl Australië -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Jacob's Creek Classic Merlot Rood 75cl Australië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Jacob's Creek Classic Pinot Grigio Wit 75cl Australië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Jacob's Creek Classic Sémillon-Chardonnay Wit 75cl Australië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Jacob's Creek Shiraz Cabernet Rood 75cl Australië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Quay Landing Chardonnay 75cl Australië -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€5,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Quay Landing Colombard Chardonnay - Wit - 3 L Australië -10% voor 24 Je betaalt €345,38 voor 24 stuks€383,76 Per stuk€14,39€15,99€4,80/l Je bespaart €38,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Quay Landing Shiraz Rood 3L Australië -10% voor 24 Je betaalt €345,38 voor 24 stuks€383,76 Per stuk€14,39€15,99€4,80/l Je bespaart €38,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Southern River Special Edition Chardonnay Wit 75cl Australië -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Yellow Tail Chardonnay Wit 750 ml Australië -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Yellow Tail Rosé 750 ml Australië -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Yellow Tail Sauvignon Blanc 750 ml Australië -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks